logo-header logo-header
logo-header

دانلود بازی لیگ اف لجند برای کامپیوتر

دانلود بازی لیگ اف لجند برای کامپیوتر-post

بازی League of Legends به صورت مخفف LOL یک بازی چند نفره در سبک MOBA می باشد که در سال 2009 توسط Riot Game  ساخته و منتشر شده است.
بازی لیگ اف لجندز یکی از پرطرفدارترین بازی های آنلاین در سبک خود است که هر ساله مسابقات بزرگی در سرتاسر دنیا برگزار میکند.

در بازی League of Legends بازیکن ها یک شخصیت را در میان تعداد زیادی از شخصیت های متنوع و متفاوت به عنوان “champion” کنترل میکنند و در دو تیم 5 نفره مقابل یکدیگر قرار میگیرند.

در بازی لیگ اف لجندز 5 نقش مختلف وجود دارد به نام های ADC  و Support در لاین پایین و یک MID-Laner در لاین وسط و یک TOP-Laner  که در لاین بالا بازی میکند و jungler  که به صورت آزادانه در سراسر نقشه میتواند حرکت کند و به هم تیمی های خود در صورت نیاز کمک کند.

بازی دارای سبک های مختلف میباشد که اصلی ترین سبک آن Summoner’s Rift  می باشد که دارای بخش معمولی و بخش رنکینگ می باشد که میتوانید به صورت تک نفره و دو نفره و حتی به صورت یک تیم کامل متشکل از دوستان خود بازی کنید.

سبک دیگر بازی لیگ اف لجندز ARAM  است که در آن فقط یک لاین وجود دارد و همه ی 10 بازیکن در همان یک لاین به مبارزه می پردازند و همچنین سبک های متفاوت و مختلفی نیز وجود دارد که در مناسبت های مختلف قابل بازی کردن هستند.

در بازی لیگ اف لجندز Teamfight Tactics نیز وجود دارد که یک سبک جداگانه از بازیست به صورت AUTO BATTLER  که همانند بازی های هم سبک خود بازیکن ها تیم خود را می سازند و مستقیما بر روی مبارزه تاثیر گذار نیستند و فقط مهره های خود را بر روی تخته  قرار می دهند تا انها به مبارزه بپردازند و آخرین نفری که باقی بماند برنده بازی خواهد بود.

مشخصات بازی

سال انتشار بازی :

2009

سبک بازی :

Role-Playing, Strategy, Action RPG,MOBA

پلتفرم های بازی :

PC

شرکت سازنده بازی :

Riot Game

زاویه دید بازی :

از بالا

امتیاز متا بازی :

78

گالری تصاویر

برچسب ها :

logo-header

مطالب مرتبط

باکس دانلود

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات متنی

متن تبلیغات متنی

متن تبلیغات متنی

متن تبلیغات متنی

متن تبلیغات متنی

متن تبلیغات متنی